Service Hotline
+86-755-86524100
Produktai

Produkto kategorija

KD LCD ekranas moduliai

KD LCD ekranas moduliai

KD (Chip ant stiklo) lustas ant stiklo (KD) yra atverčiama lustas, klijavimui metodas, kuris naudojamas prisijungti plikomis integruotos grandinės (ICs) ant stiklo pagrindo surinkimas tiesiogiai naudojant anizotropinėmis laidžios plėvelės (ŽPK). Į aikštę IC mazgelių (pėdsako) gali būti sumažintas pagal klientų '...

KD (Chip ant stiklo)

Stiklo strukturą (KD) yra atverčiama lustas, klijavimui metodas, kuris naudojamas prisijungti plikomis integruotos grandinės (ICs) ant stiklo pagrindo surinkimas tiesiogiai naudojant anizotropinėmis laidžios plėvelės (ŽPK). IC ausele (pėdsako) pikis gali būti sumažintas pagal užsakovų reikalavimus (kontaktų pikio stiklo substrato). Šis metodas sumažina surinkimo srityje didžiausią įmanomą pakavimo tankis, kuris ypač svarbu toms paraiškoms, kurios erdvės taupymo yra labai svarbus. Ji leidžia rentabilus montavimas vairuotojas žetonų nes integruoti nukrypimo PCB jau nebereikia. IC yra sujungtos tiesiogiai ant stiklo pagrindo ir yra tinkamos tvarkymo greitųjų geležinkelių arba aukšto dažnio signalus.

KD technologija yra viena iš aukštųjų technologijų montavimo būdus, naudoti aukso guzas arba Flip Chip IC, ir kompaktiškiausias programos įgyvendinamos. Stiklo strukturą integrinių grandynų buvo pradėti naudoti Epson. Apversti luste montavimo, IC lusto ne supakuotas bet montuojamas tiesiai ant PCB kaip plikomis lustą. Nes nėra jokios pakuotės, sumontuoti pėdsakas IC gali būti sumažintas, kartu su reikiamo dydžio PCB. Ši technologija sumažina montavimo srityje ir geriau tinka tvarkyti didelės spartos arba aukšto dažnio signalus.

KD yra visų pirma naudojamas šaltinio tvarkyklių IC per TFT ekranų technologijos tais atvejais, kai jie naudojami LCD, plazma, e-rašalo, OLED ar 3D technologijas. Tai ypač svarbu, kad mažo dydžio ir lengvas komponentų vartotojų elektronikos produktų, pavyzdžiui, Nešiojami kompiuteriai, tabletės, fotoaparatų ar mobiliųjų telefonų.

Privalumai:

Labai ekonomiškas dydžio. Stiklo strukturą skystųjų kristalų ekranai gali būti plona kaip 2 mm.

Ekonomiškai efektyvių per burbuolės, ypač grafikos skystųjų kristalų ekranai, nes sumažina IC's.

Patikimiau nei grupėje dėl kortelės silpnumas obligacijų srityje.

Trūkumai:

KD gali būti tik tam tikro lygmens rezoliuciją kai linijos yra ne per daug gerai. Labai gerai aikštelės KD tampa sunku patikrinti, ir skirtuką būtų tinkamiausias būdas.

Tai gali būti ekonomiškiau naudoti skirtuką arba burbuolės, jeigu dizaineris turi įtraukti klaviatūrą arba rodiklio aplinkui.

Aktyvi sritis nėra wyśrodkowany per struktūros bet poslinkis, nes teritorijoje, kurioje grandinių.


Hot Tags: Registruotis LCD ekranas moduliai, Kinijos, gamintojai, tiekėjai
Susiję produktai
Tyrimo
Tyrimo
Send
Susisiekite su mumis
Adresas: 5-ame aukšte, HSAE technologijų kūrimo, Hi-Tech Park, Nanshan, Shenzhen, 518057, Kinija
Telefono: +86-755-86524100
Faksas: +86-755-86524101
El. paštas: info@blazedisplay.com
Ryški spalva Display Technology Co, Ltd